«В найхолодніші дні»: Слухайте дебютний сингл українського дуету Acid Mamba

Український дует Acid Mamba, учасниками якого є Анастасія Швиденко та Олександр Фроленко, представив перший сингл «в найхолодніші дні». В коментарі DTF Magazine Acid Mamba розповіли, що в роботі над треком вони надихались насамперед життям та його подіями

«Процес створення музики складається з того, що просто починаєш робити щось, а потім думки стають тихішими та можна споглядати, як динаміка дій сама диктує рішення, крок за кроком, створюючи трансляцію стану та настрою. Таке музичне дзеркало виходить», — пояснив Олександр, який відповідав за музичну частину синглу.

За словами Анастасії, текст до пісні «народився потоково».

«В основному пісні, вокальна чи музична партія, народжуються раптово, випливаючи з мого настрою, стану або пережитого досвіду. Повномасштабна війна на мене сильно вплинула. Перші місяці були особливо емоційно болісними. І навіть до болю, на жаль чи на щастя, звикаєш. Тому весь цей досвід, вся спожита інформація та пережиті емоції спонукали до написання саме таких слів».

Вона додала: «Пісня присвячена всім нам, українцям. Всім, хто бореться, всім, хто захищає. Всім, хто втратив найцінніше через війну. Всім, хто колись зневірився і майже опустив руки. Але був вчасно врятований підтримкою близьких по духу людей».

Режисером кліпу «в найхолодніші дні» виступив український хореограф, засновник Apache Crew та автор кінобалету «Водуруду» Анатолій Сачівко.

Пояснюючи музичний напрям гурту Анастасія та Олександр розповіли, що давно пишуть музику разом, бо є учасниками київського рок-гурту Esquizet. Проте, в них завжди «був внутрішній запит на написання різножанрових композицій».

«Наразі музичний стиль Acid Mamba — це не щось стале. Це процес позбавлення від переконань щодо того, якою повинна бути пісня, як вона повинна звучати, — пояснив Олександр. — Бібліотека музики логічних та традиційних рішень вкрай насичена. Тож є бажання надавати щось для розширення українського музичного простору, якнайменше дублюючи та, сподіваюсь, не ускладнюючи».

24 лютого 2023 року українська продюсерка Віра Логданіді мультидисциплінарний проєкт Voices. Це збірка з восьми треків, в яких зібрані реальні голосові повідомлення, які продюсерка записувала чи отримувала в перші дні повномасштабної війни.

Докладніше про реліз ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis