Слухайте новий альбом Yves Tumor

Новий альбом Yves Tumor має назву Praise A Lord Who Chews But Which Does Not Consume (Or Simply, Hot Between Worlds) та містить 12 треків. Це пʼятий лонгплей музиканта і третій, який він випускає на британському незалежному лейблі Warp

«Yves Tumor настільки дбайливо ставляться (музикант використовує займенники „вони“ та „він“ — Прим. DTF Magazine) до звуків, що іноді нагадують режисера, який обрамляє та підсвічує улюбленого актора, і кожен звук в новому альбомі вливається у мікс із майже видимими сигналами входу та виходу.

Стіна гітарного дисторшну, яка з’являється в Meteora Blues, триває лише кілька секунд під час кожного приспіву, але це найбільш хвилююче відтворення гітарного звучання Smashing Pumpkins, що будь-коли існувало за межами Melon Collie або Siamese Dream (альбоми The Smasshing Pumpkins. — Прим. DTF Magazine). Почувши її один раз, ви чекатимете на її повернення решту пісня. Так само як синтезатори на останній хвилині Echolalia, настільки об’ємні та деталізовані, що здається, ніби ви можете просунути пальці крізь них, наче туман. Жодне з цих музичних рішень не здається порожнім чи формальним, і є свідченням люблячого дотику Yves Tumor, кожен із них так чи інакше звучить повнотою прожитого досвіду», — описує альбом видання The Pitchfork.

У січні Yves Tumor представив перший сингл та кліп з альбому — Echolalia. За відео відповідав Джордан Хемінгуей, який зняв для музиканта кілька останніх кліпів. У Echolalia Хемінгуей та Yves Tumor переосмислили сюжет книги Джонатана Свіфта «Мандри Гуллівера».

Yves Tumor — проєкт електронного музиканта, продюсера та артиста британського лейбла Warp Records Шона Боуї. Дебютний студійний альбом When Man Fails You він представив у 2015 році.

Тепер на рахунку Yves Tumor ще три сольні лонгплеї, альбом-компіляція Experiencing the Deposit of Faith, а також спільні роботи з Joji, Mykki Blanco та Келсі Лу.

У липні 2021 року музикант випустив мініальбом The Asymptotical World. Він став першим великим релізом з моменту виходу лонгплею Heaven to a Tortured Mind у 2020 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis