Режисер «Не дивіться вгору» зніме сатиричний трилер з Робертом Паттінсоном 

Адам Маккей («Гра на пониження», «Не дивіться вгору») створить для Netflix ще один фільм — сатиричний трилер Average Height, Average Build («Середній зріст, середня тілобудова»), пише The Hollywood Reporter. Головний персонаж картини — вбивця, що наймає лобістів для просування законів, які дозволятимуть йому безкарно вбивати й надалі

Цю роль виконає Роберт Паттінсон. А одного з лобістів зіграє Емі Адамс («Прибуття»), з якою Маккей вже працював у 2018 році над фільмом «Влада». Також у касті заявлені Форест Вітакер та Роберт Дауні-молодший.

Маккей працював над фільмом вже деякий час, але не міг знайти студію, яка б взялася за виробництво. Зрештою режисер домовився з Netflix.

У 2021 році режисер та стримінг випустили «Не дивіться вгору» — політичну сатиру з Леонардо ДіКапріо та Дженніфер Лоуренс про двох астрономів, які безрезультатно намагаються попередити людство про небезпечну комету, що летить до Землі.

«Не дивіться вгору» номінували на «Оскар» у чотирьох категоріях — «Найкращий фільм», «Найкращий оригінальний сценарій», «Найкращий монтаж» та «Найкращий саундтрек».

Сценарій до Average Height, Average Build Маккей також напише сам.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis