У Києві пройде благодійна виставка Олексія Кондакова, присвячена Азовському узбережжю

29 квітня о 19:30 у київському закладі Gol’da music bistro художник Олексій Кондаков проведе благодійну виставку «Блакитна серія», яка присвячена Азовському узбережжю. У межах події продаватимуть шість картин

Художник працював над роботами із «Блакитної серії» кілька років тому, згадуючи відпочинок із родиною на Білосарайській Косі. «На жаль, із 2014 року я не мав змоги побувати у Донецьку. Ці роботи — невелике надбання та спогади, що мені лишилися», — розповідає Кондаков. 

 

 

 

У межах виставки, яка триватиме тиждень, можна придбати шість картин (в обмеженому тиражі) за QR-кодом, а ціна кожної роботи становитиме 120 євро. Покупець обирає формат друку та рамку, у яку хоче оформити зображення.

Із продажу робіт Олексій планує зібрати 100 000 гривень, які підуть на придбання двох дронів Mavic для 3 батальйону 101 бригади Генерального Штабу України (гранатометне військо).

Ця виставка відкриє серію благодійних заходів, які відбудуться у Gol’da music bistro. Наступною стане виставка робіт ілюстратора Сергія Майдукова. 

Олексій Кондаков відомий серією сюрреалістичних фотоколажів 2 Reality, яку у медіа назвали «Буденним життям богів». У ній герої класичних творів мистецтва «вписані» у наш щоденний побут: метро, трамваї, підземні переходи, ринки тощо. Усі сюжети художник знімає на мобільний телефон.

Один із його колажів використав Френк Оушен у своєму зіні Boys Don’t Cry.

Також художник співпрацює з локальними проєктами: випустив серію постерів спільно з Rhythm Büro та веде авторське шоу «Зона відпочинку» на Gasoline Radio.

У 2021 році видав книгу із власними колажами An Imaginary Journey and Everybody I Met along the Way.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis