Режисери «Все завжди і водночас» працюють над серіалом за мотивами «Зоряних війн»

Деніел Кван і Деніел Шайнерт («Все завжди і водночас», «Людина – швейцарський ніж») виступили режисерами нового серіалу Skeleton Crew за мотивами «Зоряних війн», пише The Hollywood Reporter. Виробництвом проєкту займається стримінг Disney+

Події Skelton Crew розвиваються в епоху Нової Республіки, після фільму «Повернення джедая» 1983 року. В центрі сюжету — група дітей, які заблукали в далекій галактиці та намагаються знайти дорогу додому.

Шоураннером Skeleton Crew виступає Джон Воттс, режисер трилогії «Людина-Павук» з Томом Голландом в головній ролі. Головну роль в серіалі зіграв Джуд Лоу («Молодий Папа», «Фантастичні звірі»).

За інформацією The Hollywood Reporter, знімання серіалу розпочались влітку 2022 року та завершились протягом останніх декількох місяців. Кван та Шайнерт зняли мінімум один з епізодів майбутнього проєкту. Коли відбудеться прем’єра Skeleton Crew поки невідомо.

Виконавчі продюсери серіалу — Джон Фавро та Дейв Філоні.

Науково-фантастичний фільм «Все завжди і водночас», знятий Деніелом Кваном та Деніелом Шайнертом, представили у березні 2022 року на фестивалі South by Southwest.

Фільм розповідає про жінку Евелін (Мішель Єо), яка народилась в Китаї, проте переїхала до США. Вона живе у вирі особистих турбот, піклування про чоловіка, доньку та літнього батька, а також проблем на роботі. Одного разу Евелін потрапляє до паралельної реальності і дізнається про існування нескінченної кількості вимірів, в кожному з яких вона є різною людиною. Вона подорожує мультивсесвітом та навчається нового у кожної зі своїх особистостей.

У 2023 році стрічка стала тріумфатором премії «Оскар». Вона виграла нагороду у семи номінаціях, серед яких «Найкращий фільм», «Найкраща режисура» і «Найкращий оригінальний сценарій».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis