Takflix випустив новий фільм власного виробництва. Це короткометражна стрічка «Голубівники Києва»

Онлайн-кінотеатр Takflix фільм з Takflix Original — серії фільмів, створених командою стримінгу. Ним стала короткометражна документальна стрічка «Голубівники Києва». Фільм можна безоплатно подивитись на Takflix до 30 березня, проте лише на території України 

Стрічка «Голубівники Києва» розповідає про киян, «пристрастю яких є розведення голубів». В центрі сюжету — історії столичних пенсіонерів Марка, Марата та Григорія, які живуть у спальних районах Лівого берега Києва. Кожен з них тримає власну голубівню поруч з домом, а раз на рік вони збираються з іншими голубівниками на пташиних ринках.

«Голубівники Києва» знімали влітку 2022 року в районах Дарниця та Русанівка, а також в Бородянці під Києвом. Над фільмом працювали режисер Михайлов Волков і продюсер Роман Блажан — команда стрічки «Вхід через балкон» 2020 року, присвяченої феномену саморобних українських балконів.

Михайло Волков розповів: «Коли ми знімали Вхід через балкон, в одному з дворів злетіли голуби. Їх запустив Григорій, герой майбутньої стрічки. Після нашого знайомства я відвідав пташиний ринок у Бородянці, де зібралися майже всі голубівники Києва. Там зустрів Марка Борисовича, почав знімати його та птахів. Через 10 хвилин до мене почали підходити інші чоловіки та казати: Нас та наших голубів познімай теж. Так я вирішив показати, що чиєсь хобі може бути сенсом життя».

В Takflix додали, що візуальною особливістю фільму стали видові кадри київських спальників та архітектура зйомки, а в музичному супроводі стрічки використали пісня ВІА «Кобза» 1970-х років та «Симфонію №1» Михайла Вербицького, автора музики Гімну України.

Міжнародна прем’єра фільму «Голубівники Києва» відбудеться на британській платформі NOWNESS.

 

Першим проєктом власного виробництва Takflix стала короткометражна стрічка «Це побачення» Надії Парфан, яка отримала спеціальну відзнаку журі на Берлінале 2023.  

«Це побачення» — дебютна ігрова стрічка Парфан. Вона показує життя Києва після початку повномасштабної війни в Україні. Подивитися фільм на Takflix можна до 6 квітня.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis