Ріанна повертається в PUMA

PUMA офіційно оголосила про те, що поновлює співпрацю з Ріанною. Партнерство бренду зі співачкою завершилось 2018, а чутки про повернення Ріанни в PUMA ходили з 2022 року

31 березня 2023 року бренд опублікував в соцмережах зображення з текстом She’s Back і логотипами FENTYxPUMA. 

Тепер PUMA випустила офіційний тизер за участі співачки. 20-секундий ролик з бекстейджу зйомки, ймовірно кампейну майбутньої колаборації, супроводжується підписом ‘Where are you going next, badgalriri?’ («Що далі, Рі?»). Не обійшлось і без інтеграції бренду косметики Ріанни — Fenty Beauty. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений PUMA Sportstyle (@pumasportstyle)

2014 року Ріанну в PUMA запросив колишній генеральний директор PUMA Бйорн Гульден, який на початку 2023 року перейшов в adidas. За нову співпрацю зі співачкою тепер відповідає Арне Фройндт, що замість Гульдена очолює бренд.

Співпраця Ріанни з PUMA почалась 2014 року і тривала до 2018 року. Співачка була креативним директором жіночої лінії та глобальним амбасадором. На її рахунку серія успішних релізів, зокрема кросівок Fenty x PUMA Trainer та PUMA Suede на високій підошві. Однією з найпопулярніших спільних пар були спільні кеди PUMA Creeper у декількох колорвеях.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis