Ріанна та PUMA перезапустили лінію кедів Creeper

Бренд анонсував нову колекцію кедів FENTY x PUMA Creeper, створених в колаборації з Ріанною. Вперше модель представили 2015 року, а оновлена лінія отримала назву Creeper Phatty

В PUMA говорять, що Ріанна хотіла повернути знакову пару «в більш сміливому вигляді».

Кеди отримали потовщений замшевий верх, доповнений фірмовою товстою гумовою підошвою. Пару прикрасили фірмовим хвилястим логотипом PUMA, золотими фіксаторами на кінчиках шнурівки та подвійним брендингом.

Нові моделі представили в чорно-білому, а також блакитно-жовтому та фіолетово-помаранчевому колорвеях.  Якщо попередні кеди Creeper випускали лише в межах жіночої лінії, то Creeper Phatty надійде у продаж в жіночій, чоловічій та дитячій версіях.

«Ми взяли оригінальний силует Creeper та зробили його ще крутіше. Працюючи над Creeper Phatty, ми хотіли перевинайти силует, який так полюбили люди. Це класика, якої так не вистачало, тому його повернення мало бути масштабним», — прокоментувала реліз Ріанна.

За словами продуктової директорки PUMA Марії Вальдес, 2015 року «оригінальні Creeper змінили для них гру», завдяки своїй універсальності, тому прийшов час повернути силует в розширеному форматі.

FENTY x PUMA Creeper Phatty вийдуть 30 листопада на сайті PUMA та в обраних магазинах бренду.

Оригінальні кеди Creeper, представлені Ріанною у співпраці з PUMA 2015 року, стали оновленою версією класичного силуету кросівок Suede від PUMA. Особливістю моделі була висока гумова підошва.

2016 року кеди стали взуттєвим силуетом року за версією Footwear News.

У вересні Ріанна та PUMA випустили першу після реюніону колаборацію — оновлену версію футбольної моделі кросівок PUMA King Avanti.

Оригінальні PUMA King Avanti створили в колаборації з дизайнеркою Джил Сандер та представили у 1998 році. Модель стала преміальним варіантом футбольних бутс PUMA King, створеним для повсякдення. 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis