Роберт Паттінсон регенерує в інкубаторі в першому тизері нового фільму режисера «Паразитів»

Warner Bros. опублікували перший тизер нової роботи південнокорейського режисера Пон Чжун Хо — науково-фантастичного фільма Mickey 17, пише IndieWire. Стрічка заснована на романі Едварда Ештона Mickey 7 про одноразового співробітника наукової експедиції Мікі, створеного спеціально для надскладних та смертельних для людини завдань

Мікі «працює» в команді, що займається колонізацією льодяного світу Нільфгайма (у скандинавській міфології царство холоду й темряви, сповите туманом, під яким розташоване царство мертвих). Коли його тіло руйнується, його відправляють на регенерацію, зберігаючи памʼять. Після шести смертей Мікі розуміє своє призначення та чому на його посаду в експедиції не знайшлося інших претендентів.

Права на екранізацію роману Ештона викупили ще до офіційного релізу книги — вона вийшла у лютому 2022 року.

Роль Мікі виконав Роберт Паттінсон. Також до касту приєдналися Стівен Юн, який раніше працював з режисером над стрічкою «Окча», Тоні Колетт («Спадковість»), Марк Руффало («Месники») та Наомі Екі («Кінець ї***ого світу»).

Стрічка за мотивами Mickey 7 стане першим проєктом південнокорейського режисера з моменту виходу «Паразитів» у 2019 році та його третім англомовним фільмом — після «Окча» та «Крізь сніг». Сценарій нового проєкту Пон Джун Хо написав самостійно, а одним з продюсерів виступив Бред Пітт та його продюсерська компанія Plan B.

Премʼєра фільму відбудеться 29 березня 2024 року.

Паралельно з цим Пон Джу Хо працює над своїм першим анімаційним фільмом. Раніше він розповів, що головною героїнею стрічки стане глибоководна безхребетна риба, яка впевнена, що у неї грижа хребта. Сценарій проєкту Пон Чжун Хо писав з 2018-го року і закінчив в січні 2021-го.

Пон Чжун Хо — південнокорейський режисер, лауреат «Золотої пальмової гілки» та чотирьох «Оскарів» за фільм «Паразити». Це трагікомедія про безробітну сім’ю, яка живе разом із тарганами у підвальній квартирі.

Син сімейства Кі-Ву отримує роботу репетитором англійської в багату родину Пак і всіляко намагається влаштувати своїх родичів у будинок господарів.

Сам режисер називає свій фільм «комедією без клоунів та трагедією без лиходіїв».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis