Юлія Пеліпас отримала нагороду від Британської ради моди

5 грудня Британська рада моди провела щорічну церемонію вручення премії The Fashion Awards, на якій зокрема відзначили українську стилістку та засновницю бренду Bettter Юлію Пеліпас. Вона отримала нагороду в категорії «Лідери змін. Люди» (Leaders of Change, People). У цій самій номінації відзначили канадську дизайнерку, засновницю бренду Brother Vellies Аврору Джеймс, британського стиліста, який одягає Гаррі Стайлза, Гаррі Ламберта, борчиню за права людей з інвалідністю Шинед Бурке та бразильського фотографа Рафаеля Паваротті

This publication is also available in English

Нагороду Пеліпас вручав головний редактор британського Vogue Едвард Еннінфул. Отримуючи відзнаку, Юлія подякувала народу Великої Британії за підтримку та запросила всіх на майбутнє святкування перемоги в Україну.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений British Fashion Council (@britishfashioncouncil)

Британська рада моди відзначила лідерів змін ще у двох категоріях: «Креативність» (тут серед переможців були Раф Сімонс та Алессандро Мікеле) та «Навколишнє середовище» (де однією з лауреаток стала Марін Серр).

Переможці в інших номінаціях:

Дизайнер року — креативний директор Valentino П’єрпаоло Піччолі.

Модель року — Белла Гадід.

Найкращий незалежний британський бренд — Wales Bonner.

Спеціальна премія культурного кураторства та визнання — креативний директор та співзасновник Dazed Media Джефферсон Хак.

Премія за інновації в метавсесвіті та онлайн-ігровому досвіді — Burberry.

Із повним списком переможців можна ознайомитися на сайті The Fashion Awards.

Юлія Пеліпас — українська стилістка, колишня fashion-директорка Vogue Ukraine (там вона працювала з 2013 до 2021 року). У 2020 році заснувала апсайклінг-бренд Bettter. Компанія дотримується принципів сталого розвитку, а тканини для речей отримує із секондхендів, ринків або заводських запасів. Усі речі шиють в Україні.

Улітку 2022 року Пеліпас стилізувала знімання Олени Зеленської, яке для американського Vogue створила Енні Лейбовиць.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis