Depeche Mode випустили новий трек — перший після смерті Енді Флетчера

Гурт представив новий трек Ghosts Again, що увійде до майбутнього альбому Memento Mori. Це перша пісня музикантів після смерті співзасновника колективу Енді Флетчера у травні 2022 року 

В новій пісні учасники гурту роздумують про життя після смерті.

«Для мене Ghosts Again — це ідеальний баланс меланхолії та радості», — розповів фронтмен Дейв Гаан в коментарі виданню NME.

Перший за шість років альбом гурту Memento Mori вийде 24 березня. Він складатиметься з 12 пісень, частина з яких була записана ще до пандемії COVID-19.

За словами Дейва Гаана, хоча роботу над Memento Mori вони почали ще до смерті Флетчера, він не встиг записати для лонгплею жодного матеріалу.

«Він так і не почув нічого з альбому. Мені через це дуже сумно, бо в Memento Mori є пісні, про які він точно сказав би Це найкраще, що ми зробили за багато років. Я чую його голос. Я чую як він питає: Чи кожна пісня має бути про смерть?”», — додав Гаан. 

Depeche Mode — британський електронний гурт заснований у 1980 році Мартіном Ґором, Енді Флетчером, Вінсом Кларком та Дейвом Ґааном. Один з найбільш знакових представників музичної сцени Великобританії.

Ґаан приєднався до гурту останнім — у 1980 році, тоді ж колектив отримав назву Depeche Mode. До цього наприкінці 1970-х Кларк, Ґор та Флетчер грали музику під назвою Composition Of Sound.

Кларк покинув Depeche Mode у 1981 після виходу дебютного альбому Speak & Spell. Пізніше він заснував ще дві важливі британські гурти — Yazoo та Erasure. До Depeche Mode натомість приєднався клавішник Алан Вайлдер, з яким група запише одні з найуспішніших альбомів у карʼєрі — Music for the Masses (1987), Violator (1990) та Songs of Faith and Devotion (1993).

Вайлдер покинув гурт у 1995 і з того часу склад лишався незмінним — Ґор, Ґаан та Флетчер.

У 2020 році Depeche Mode включили до Зали слави рок-н-ролу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis