Школа Module Exchange організує благодійний івент. В програмі — сети електронних музикантів та поп-ап маркет

4 березня команда школи електронної музики Module Exchange проведе благодійний івент Charity Synth Touch. Це спільна ініціатива з організацією nükraine, що займається психологічною допомогою та підтримкою дітей з посттравматичним стресовим розладом (ПТСР) за допомогою арттерапії

В програмі заплановані діджей-сети від українських електронних музикантів Recid, Zolaa, Onshaivan, Shults.sashaa, Underdog, Eazy, та спільний лайв Maat, Igor Zadorozhnyi та Zaiets. 

Частиною івенту стане поп-ап маркет з музичним обладнанням та речами українських брендів та магазинів. В межах маркету Module Exchange разом з Play Vinyl та Muztorg відкриють шоурум з 35 синтезаторами, які можна буде протестувати на місці. Речі та аксесуари нададуть бренд PIECEOFSHIRT, магазини Shift та «Місце», а також Play Vinyl, а Don Floron відкриє корнер з рослинами.  

Charity Synth Touch відбудеться на території школи Module Exchange на Кириллівській, 41. Початок запланований о 13:00.

Потрапити можна зробивши вільний донат на рахунок nükraine. Всі зібрані кошти підуть на на допомогу і підтримку дітей із тяжкими наслідками ПТСР. 

Школу Module Exchange запустила команда київського об’єднання «Модуль», учасники якого виступали тільки з лайвами. Згодом їх курс по Ableton розрісся до повноцінної освітньої програми з електронної музики.

Так, у Module Exchange регулярно проходить курс «Електронна музика. Старт» — як наживо, так і онлайн. Команда описує його як «оверв’ю-інтенсив від нульових знань до першого лайву». Паралельно в розробці знаходиться курс Advanced — він «зачепить модульні синтезатори, більш складні рівні відомості, лайв-сетап і глибші знання про синтез звуку».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis