Gorillaz випустили новий альбом

Восьмий альбом Gorillaz отримав назву Cracker Island. У нього увійшли 11 треків, у записі яких взяли участь Стіві Нікс, Thundercat, Tame Impala, Beck та Bad Bunny

«Це найпростіший і найприємніший альбом Gorillaz з їх першого, повного приголомшливих рішень, релізу 20 років тому. Усі запрошені музиканти перебувають на своєму місці, легко вплітаючись в мереживо інді-фанку. Thundercat представляє кілька басових партій, що мандрують на фоні дзеркального ритму гідного Daft Punk, а Кевін Паркер із Tame Impala обмінюється куплетами з Bootie Brown із Pharcyde так ніби він просто записує нову роботу для Tame Impala», — описує реліз The Rolling Stone.

Перший однойменний трек з альбому гурт представив у липні 2022. Композицію записали спільно з Thundercat.

  

У жовтні 2020 року гурт випустив сьомий студійний лонгплей Gorillaz — Song Machine: Season One. У серпні 2021 року вони випустили мініальбом Meanwhile, щоб підтримати щорічний карнавал у лондонському районі Ноттінг-Хілл, який мав відбутися 28-30 серпня, але був скасований через пандемію COVID-19. У 2000 році на цьому карнавалі відбувся перший виступ Gorillaz.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis