Слухайте дебютний реліз українського електронного проєкту Ariadna

Українська електронна виконавиця та співачка Марія Свістєльнікова представила дебютний реліз свого електронного проєкту Ariadna. Це сингл Agnec, разом з яким артистка представила муд-відео

За словами Ariadna, трек «балансує між меланхолійним вокалом» та електронним звучанням. В роботі виконавиця експериментує з драм-н-бейс звучанням, поєднуючи його з трансом.

Вона пояснює, що дебютний трек Agnec вже сформував загальний стиль електронного проєкту: «мелодійну електроніку з крихким мрійливим вокалом та філософською лірикою». 

«Agnec — втілення нової фази життя, де людина виходить зі стану ”сну”, входячи в нову реальність. В цьому польоті, ми обираємо свій намір на день. Під гранями вибору, крізь біль, віру і проби, збираємо маски або знаходимо себе», — коментує реліз Марія.

Над релізом разом з Ariadna працювали український саундпродюсер  під псевдонімом 099®, а муд-відео зняв оператор Олександр Бровко. Ariadna уточнила, що відео «передає те, що відчуває її тіло».

Про проєкт Ariadna

За словами Марії, проєкт вона створила ще три роки тому, бо мала «бажання змінити уявлення про українську електронну музику», проте дебютний реліз «вийшов у світ тільки тепер».

«Ariadna — це новий музичний проєкт з електронним звучанням. Це запрошення в нову реальність, де є місце техно і драм-н-бейсу. А тексти — це пірнання в різні питання до себе», — йдеться в пресрелізі проєкту. 

Артистка додає, що «прослуховуючи треки можна буде потрапити в тріп чи підзарядитися на новий день», а, на її думку, «музика створена, щоб полегшити сприйняття сьогодення, згадати як воно було та ким ми є сьогодні».

Найближчим часом Ariadna представить ще одну роботу — Сionide.

«Візуалом ми будемо пірнати в інший вимір спектрів світла і знов занурюватись до глибоких питань до себе».

В серпні дебютний мініальбом випустив київський діджей та електронний музикант Sominaryst. Реліз Bezsonnia вийшов на лейблі Mystictrax. Всередині мініальбому — шість треків у жанрах електро та брейкбіт.

«Bezsonnia — це повсякдення, що стало частиною мене та моїх близьких протягом 2022-23 років. На обкладинці альбому зображене коріння, що витанцьовує на фоні шуму, як символ нерозривного зв’язку з автентикою», — пояснює задум мініальбому каже Sominaryst.

Докладніше про мініальбом ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis