Слава Балбек знявся в новому кампейні бренду Indposhiv

Протягом 2022-2023 років бренд Indposhiv представляв кампейни з українськими військовими: Масі Наємом та Іллєю «Гендальфом» Самойленком. Тепер новим обличчям осінньої Casual-колекції бренду став архітектор, засновник balbek bureau та військовий доброволець Слава Балбек

Про ідею кампейну

«Для нас Слава символізує відбудову та майбутнє, яке потрібно створювати наразі, — розповіла засновниця Indposhiv Катерина Возіанова. — Навіть у війну ми відбудовуємо та відроджуємо, і це ще одна демонстрація унікальності українців і країни в цілому».

Вона додала: «Колекцією та кампейном ми в черговий раз хотіли надихнути людей уже сьогодні робити щось для країни, а значить і для себе».

Коментуючи кампейн, Слава Балбек пояснив, що також схиляється до філософії «працювати над створенням майбутнього вже сьогодні».

«Для мене вся моя діяльність — це невпинний робочий процес роботи над собою та навколишнім світом. Тривалість цього процесу — все життя».

Фото: Яків Жилін

Кампейн знімали в Українському домі, який «символізує трансформацію та нові сенси». Раніше в будівлі працював музей Леніна, а нині — проходять виставки українського мистецтва.

Про колекцію

Після початку повномасштабної війни Indposhiv взяли як базу для колекцій Casual класичний одяг різних військових періодів. В осінній колекції 2022 року використали адаптовані версії курток safari jacket та hunter jacket, а до нової колекції 2023 року додали елементи форми моряків та льотчиків: вовняний бушлат та замшевий бомбер.

«Війна в Україні — не перша в історії, і нам було цікаво дослідити, як одягалися цивільні чоловіки під час інших війн», — розповіла Возіанова у березні 2023 року в інтерв’ю DTF Magazine.

Фото: Яків Жилін

Читайте також: Засновниця Indposhiv Катерина Возіанова: «Ми не можемо не віддзеркалювати контекст, у якому живе вся країна»

До колекції також увійшли куртки-піджаки з вовни, класичні піджаки та штани з еластичним поясом, а також бавовняні сорочки та водолазки у двох кольорах з кашеміру та шовку.

Indposhiv — київський бренд, заснований 2009 року Катериною Возіановою, який спеціалізується на чоловічому bespoke-одязі, тобто шиє на замовлення костюми, піджаки, штани та сорочки. 

У жовтні 2022 року адвокат та військовий ЗСУ Масі Найєм знявся для лінійки Indposhiv Casual, а в березні 2023 року військовий та боєць полку «Азов» із позивним «Гендальф» Ілля Самойленко став героєм кампейну Indposhiv Bespoke.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis