The Weeknd випустив новий кліп. Його не можна подивитися в росії

The Weeknd випустив кліп на трек Out Of Time з альбому Dawn FM, що вийшов у січні цього року. Відео вийшло з обмеженням для російських користувачів YouTube — переглянути його на території країни не можна 

При спробі відкрити кліп у користувачів з’являється повідомлення про те, що «власник відео заборонив його перегляд у цій країні». Відео також не відображається у результатах пошуку на YouTube.

У Out Of Time разом з The Weeknd знялись південнокорейська модель та акторка Чон Хо Йон («Гра в кальмара») та актор Джим Керрі, який також брав участь у записі лонгплею.

The Weeknd стане одним з учасників мітингу Stand Up for Ukraine, яка відбудеться 8 квітня у соцмережах. Ініціатором стала команда організації Global Citizen, яка закликає поширювати інформацію про наслідки війни в Україні та закликати до збору коштів на гуманітарні потреби для постраждалих жителів України.

Учасниками Stand Up for Ukraine стали світові актори, спортсмени та громадські діячі, серед яких Біллі Айліш та Фіннеас О’Коннел, Біллі Портер, Селін Діон, Мадонна, Фаррелл Вільямс, Елтон Джон, Майлі та Ноа Сайрус, Radiohead, Шакіл О’Ніл, U2, Red Hot Chili Peppers, Кеті Перрі, Оззі Озборн, Tame Impala, Ріта Ора та Arlo Parks. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Global Citizen (@glblctzn)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis