Софія Коппола могла зняти «Сутінки»

В інтерв’ю виданню Rolling Stone, присвяченому виходу нового фільму «Прісцилла», Коппола розповіла про кілька минулих проєктів. Так Софія вела переговори про знімання фінального фільму саги «Сутінки», розділеного на дві частини, проте відмовилась через «дивний» сюжет

«Сутінки. Сага. Світанок: Частина 1» та «Сутінки. Сага. Світанок: Частина 2» вийшли 2011 та 2012 року. Зняв обидві частини режисер Білл Кондон. Сюжет розповідає про життя Белли та Едварда після весілля, зокрема, про важку вагітність, народження дитини з надприродними здібностями та перетворення на вампіра.

«Ми [з командою фільму] мали одну зустріч, яка зрештою ні до чого не привела. Уся ця штука зі звабливими перевертнями здавалася мені дивною. Дитина. Це занадто дивно, — пояснила Коппола. — Утім перші частини саги можна було б зняти цікавіше. Було б цікаво екранізувати роман про вампірів-підлітків, але остання частина зайшла дуже далеко».

В інтерв’ю режисерка також додала, що була б не проти зняти фільм у жанрі наукової фантастики чи готичного горору, проте «у неї поки немає ідей».

В листопаді в український прокат вийде «Прісцилла» — фільм Софії Копполи про історію Прісцілли Преслі — дружини Елвіса Преслі.

В основі байопіку лежать мемуари Прісцилли Преслі «Елвіс і я» 1985 року. Книга розповідає про її життя та стосунки з «королем рок-н-ролу» Елвісом Преслі.

Головні ролі в фільмі зіграли Кейлі Спені («Тихоокеанський рубіж: Повстання») та Джейкоб Елорді («Ейфорія»). Сценаристом стрічки також виступила Софія Коппола.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis