RIOTDIVISION відкрив оновлений магазин на Рейтарській

RIOTDIVISION представив оновлений флагманський магазин бренду на Рейтарській, 9. Команда три місяці працювала над розширенням простору

В коментарі DTF Magazine RIOTDIVISION розповіли, що рішення розширитись «назрівало давно» через брак місця «для якісної та концептуальної демонстрації усього асортименту». Попри це, в команді бренду не хотіли змінювати локацію на Рейтарській.

«Ми маємо багато приємних емоцій, пов’язаних з цим місцем. Можливість виникла раптово: попередні орендарі [сусіднього приміщення] вирішили з’їхати, тож ми уклали новий договір оренди. Вагомим фактором також була віра у локальне ком’юніті Золотих воріт та його потенціал впливати на навколишнє середовище, змінюючи його на краще».

Тепер магазин бренду виходить не лише на зовнішню частину вулиці Рейтарської, а й у «двір з воронами».

Оновлюючи магазин команда зосередилась на питаннях практичності та хотіла показати, що «головним героєм простору є саме одяг». Зокрема, тепер в магазині більше місця, виділеного під стенди з речами та дві кімнати для примірки, замість однієї.

«Раніше, через відсутність додаткового простору для примірки, наші клієнти страждали від довгого очікування своєї черги. Ця проблема вирішена. Крім того, тепер кожна окрема одиниця має своє заслужене місце і кожен гість має можливість вивчати асортимент без поспіху. Це важливо для нас, адже це створює комфортні відчуття для друзів нашого бренду».

В серпні RIOTDIVISION показав новий кампейн за участі українського військового, ветерана Дениса Квебека. Так в бренді хотіли розповісти про досвід військових, які пережили серйозні травмування чи ампутації.

Після початку війни на сході України у 2014 році Денис Квебек пішов добровольцем в АТО. 2017 року внаслідок потрапляння уламка під час бойового завдання військовий втратив частину долоні. Після лікування та реабілітації Денис став інструктором, який наразі навчає молодих бійців.

Розповіли про кампейн докладніше в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis