Sony представила оновлену PlayStation 5

Компанія Sony анонсувала вихід оновлених версій консолей PS5 та PS5 Digital Edition. Приставки отримали нову конструкцію, а також зменшені розміри та вагу

Конструктивних змін зазнали бічні панелі девайсу, тепер їх чотири, на відміну від двох у попередній версії. Панелі модульні, завдяки чому можна кастомізувати зовнішній вигляд консолі. Користувачі зможуть придбати окремі деталі з іншим покриттям та в декількох кольорах.

В продаж надійдуть моделі PlayStation 5 та PlayStation 5 Digital Edition без дисковода. Основна функціональна відмінність оновленої діджитал-версії — можливість окремо придбати та встановити дисковод Ultra HD Blu-ray Disc Drive. Його вартість — 79,99 доларів.

Розмір нового Playstation 5 зменшили на 30%, а вагу — на 18% та 24% у порівнянні з попередніми моделями. Так попередня версія оригінальної консолі важила 4,5 кілограма, діджитал-версія — 3,9 кілограма. Тепер ці показники складають 3,2 та 2,6 кілограмів відповідно.

Обсяг пам’яті натомість збільшили: тепер консолі оснащені SSD-диском об’ємом 1 ТБ, замість 825 ГБ у попередніх ревізіях.

Продажі PS5 стартують в листопаді цього року в США — придбати девайси можна буде в обраних ритейлерах та онлайн-магазині Sony. Протягом наступних місяців консолі надійдуть у глобальний продаж. В Sony уточнили, що зупинять продажі попередньої моделі PS, коли розпродадуть всі запаси в наявності.

У комплекті до оновлених PlayStation5 тепер йтиме лише горизонтальна підставка. Вертикальний стенд можна придбати окремо за 29,99 доларів. Підставка сумісна як з новими, так і зі старими версіями PS5.

Рекомендована ціна на девайси — 499,99 доларів за PS5 та 449,99 доларів за PS5 Digital Edition для США. Для європейського ринку — 549,99 євро за PS5 та 449,99 євро за діджитал-версію без дисководу.

Змінні кольорові панелі для оновленого PS5 почнуть продавати на початку 2024 року у чотирьох кольорах: матовому чорному, червоному, синьому та срібному. Ціни стартують від 54,99 долара.

Sony представила першу версію PlayStation 5 в листопаді 2020 року. Девайс отримав покращену якість трансляції, збільшену вбудовану пам’ять та швидкість завантаження ігор, а завдяки технології трасування променів — реалістичнішу графіку в іграх.

Основною відмінністю PS5 від його попередників став зовнішній вигляд консолі: тоді Sony змінила конструкцію фірмового геймпада Dualsense, додала датчики руху та адаптивні тригери, а також покращила тактильну віддачу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis