Перший погляд: Нові баскетбольні кросівки Fear of God та adidas

У вересні цього року снікер-інсайдер Knowing Kicks показав фотографії кросівок adidas Rivalry Low 86 з колаборації Fear of God та adidas. Тепер він представив абсолютно новий силует двох брендів, назва якого поки невідома 

Нові баскетбольні кросівки Fear of God та adidas отримали верх з сітки та неопрену чорного та сірого кольорів. Пару доповнили кейджем з трьох смуг adidas, до яких прикріплена товста кругла шнурівка, а також затяжкою в області щиколотки для додаткової фіксації взуття на нозі.

Кросівки завершили литою білою підошвою з логотипом Fear of God на п’яті. Видання Hypebeast припустило, що підошва всередині може бути заповнена амортизуючим матеріалом adidas BOOST.

Наразі Fear of God та adidas офіційно не анонсували жодну з моделей колаборації. В травні цього року adidas анонсували, що лінію Fear of God Athletics планують запустити в другій половині 2023 року, проте, точну дату не назвали.

Докладніше про модель Fear of God x adidas Rivalry Low 86 ми розповідали в нашому матеріалі.

Fear of God та adidas оголосили про довготривале партнерство наприкінці 2020 року. Підрозділ Лоренцо в adidas називається Fear of God Athletics та спеціалізується на виробництві баскетбольних товарів та спортивного одягу.

У квітні 2023 року в межах колаборації представили дві спільні моделі кросівок. В основі взуттєвих моделей — класичний силует високих кросівок adidas Forum Hi та пара adidas Attitude Hi. Докладніше про них ми розповідали в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis