Vоgue випустив фільм зі спогадами друзів та колег про Вірджила Абло

Американський Vоgue представив 30-хвилинне відео під назвою «V», в якому «найближчі друзі та колеги» діляться спогадами про Абло. У зйомці фільму взяли участь Серена Уільямс, Белла та Джіджі Хадід, Кендалл Дженнер та інші. Зняли стрічку режисери Мафуз та Хлоя Султани 

У одній з перших сцені фільму глядачі познайомляться з продавцем ретро-машин Артуром Каром, який був одним з близьких друзів дизайнера. Він покаже маршрут, яким вони з Абло зазвичай каталися Парижем. Кар пригадує, що вони завжди каталися, слухаючи хіп-хоп й багато розмовляли або ж дизайнер працював у телефоні під час поїздки.

Фільм зняли за два дні у паризькому готелі «Costes». Мафуз та Хлоя відмовилися від офіційних підписів у відео, які б представляли героїв. На їхню думку, «це певною мірою віддає данину демократичному методу роботи Абло», так само як і те, що учасників фільму знімали у різних куточках готелю — не лише у номерах класу «люкс», але й просто на східцях.

Вірджил Абло — американський дизайнер, діджей, засновник бренду Off-White та креативний директор чоловічої лінії одягу Louis Vuitton.

Він став першим темношкірим креативним директором в історії будинку моди Louis Vuitton і конгломерату LVMH. У вересні 2019 року Абло також долучився до складу Ради фешн-дизайнерів Америки, а наприкінці жовтня став креативним консультантом з екобезпечного дизайну бренду Evian.

28 листопада 2021 року дизайнер пішов з життя. Причиною смерті стала рідка форма раку — ангіосаркома серця, діагностована Вірджилу у 2019 році. Абло не розповідав про хворобу публічну й лікувався паралельно з роботою над своїми проєктами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis