Standard Deviation організує на CTM Festival серію аудіовізуальних перформансів. Їх присвятили українським містам

31 січня лейбл Standard Deviation спільно з Remote Control представлять спеціальну програму на щорічному берлінському фестивалі CTM Festival. Команда підготувала спеціальну програму, що складається з двох частина та має на меті «візуалізувати досвід і реалії людей, які змушені захищатися від війни»  

Першу частину програми представлять проєктом Ridne («Рідне») — серією з п’яти аудіовізуальних робіт, присвячених українським містам в умовах війни.

У «Рідне» відео, зняті від першої особи протягом останніх тижнів у різних містах України, поєднуються з музикою українських електронних артистів. У команді Standard Deviation додали, що останні «тісно пов’язані з відповідним місцем, незалежно від того, чи це їх рідне місто, особисте місце розради чи місце, яке символізує їхній власний досвід війни».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

В описі проєкту говориться, що за допомогою аудіовізуального контенту команда хоче «перенести глядачів прямо в Україну, де люди продовжують протистояти повномасштабній війні росії».

Так, наприклад, діджей tofudj озвучуватиме відео з Києва, в якому показують життя міста в умовах постійних відключень світла через російські обстріли. А мультидисциплінарна артистка Diana Azzuz доповнить музикою відеоряд, знятий на кордоні України з Польщею — так вона  «повертається до досвіду власної втечі» після початку повномасштабної війни.

Участь у перформансі також візьмуть харківський митець Panghoud, миколаївський музикант bsw, а також Undo Despot з Одеси, які покажуть життя своїх рідних міст в умовах війни та наслідки російської агресії.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

Другою частиною програми стане ініціатива редакторки Borshch magazine Мар’яни Березовської під назвою «Рибачка». В команді розповіли: назву вони запозичили з однойменного вірша поетеси Ліни Костенко, в якому вона «яскраво змальовує стан постійної невизначеності між страхом і надією» — відчуття, які постійно переживають люди в умовах війни.

Мета цього проєкту — об’єднати митців із різних країн, щоб разом з ними «деконструювати біль, підвищити обізнаність про менш очевидні наслідки війни та насильницьких конфліктів, а також шукати шляхи зцілення за допомогою мистецтва».

На CTM Festival представлять два аудіовізуальні перформанси: українська продюсерка Katarina Gryvul об’єднається з перуанським мультимедійним художником Alex Guevara, а мультимедійна художниця Diana Azzuz представить своє візуальне бачення музики іранського артиста Nazanin Noori.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Standard Deviation (@_standard_deviation)

Купити квитки на спеціальну програму Standard Deviation спільно та Remote Control можна за посиланням.

Standard Deviation — лейбл, заснований у серпні 2020 року командою київського клубу ∄. Standard Deviation позиціонують як «мультидисциплінарний лейбл, створений для міжкультурного обміну між Україною та світом у музиці, мистецтві та видавничій справі».

Дебютна платівка з треками електронних продюсерів Nene H та Poly Chain вийшла у вересні 2020 року. На лейблі також видавалися Diana Azzuz та Rina Priduvalova, Voin Oruwu, Katarina Gryvul, Emil Asadow, D.Dan та Omon Breaker.

У 2020 році редакція британського видання Mixmag внесла Standard Deviation до списку своїх улюблених лейблів року.

В листопаді, на честь триріччя клубу ∄, лейбл Standard Deviation представив новий реліз. Альбом From Ukraine, For Ukraine («З України, для України») — це компіляція з 20 треками українських електронних музикантів та іноземних музикантів-друзів лейблу.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis