Street Culture проведе благодійні фестивалі вуличних культур у Києві та Львові

Харківська організація Street Culture запускає серію благодійних заходів з вучних культур, які пройдуть з 15 жовтня по 4 грудня у Києві, Львові та ще декількох українських містах. Вхід на них буде безкоштовним, а всі охочі зможуть зробити донат на рахунок організації — все виручені кошти спрямують на допомогу переселенцям й мешканцям деокупованих територій Харківщини

За словами команди Street Culture, мета майбутніх івентів — об’єднати представників вуличних культур та надати їм майданчик для самовираження.

Серед заходів заплановані майстер-класи та баттли зі скейтбордингу, BMX, вуличного футболу, стрітболу та брейкінгу, а також графіті-джеми, панельні дискусії та форуми за участі іноземних гостей.

Крім того, протягом наступних чотирьох місяців Street Culture планують провести близько 100 благодійних майстер-класів з вуличних культур у різних містах України. На кожному з івентів організують збір донатів на гуманітарну допомогу українцям, які постраждали через війну. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений (@streetculture_net)

Які події вже анонсовані

Львів

Всі львівські події проводитимуться на території Urban Camp Lviv — це другий кемп для внутрішньо переміщених сімей, який харківські команди Street Culture та Urban Reform відкрили у приміщенні колишнього Будинку культури у Залізничному районі міста.

— З 15 по 31 жовтня пройде графіті-джем за участі 25 райтерів з Харкова, Львова, Одеси, Києва, Полтави, Луцька та Сум. 

— 12 та 13 листопада організують всеукраїнський баттл зі стрітболу УСЛ (Українська Стрітбольна Ліга) 3х3. 

— 26 та 27 листопада в Urban Camp запланований Чемпіонат України з брейкінгу 2022.

— 3-4 грудня відбудеться Міжнародний форум вуличних культур за участі гостей з Франції, США, Словаччини, Латвії, Данії та Швеції.

Київ

— 22 та 23 жовтня у київському урбан-парку на ВДНГ пройде Всеукраїнський баттл екстремальних вуличних культур. Охочі зможуть взяти участь у змаганнях зі скейтбордингу, BMX та трюковиго самокату. 

— 30 жовтня на стрітфутбольному споті урбан-парку запланований Всеукраїнський баттл з вуличного футболу 3х3 та панна-футболу.

— 19 листопада в паркур-центрі APF PRO організують Всеукраїнський баттл з паркуру. 

Анонси інших подій публікуватимуть в Інстаграмі та Фейсбуці Street Culture. 

В жовтні команди харківських організацій Street Culture та Urban Reform представили концепцію другого урбан-кемпу у Львові, який прийматиме внутрішньо-переміщених осіб. Він має повноцінно запрацювати в листопаді.

Урбан-кемпи від Street Culture та Urban Reform позиціонують як«житло в форматі комʼюніті-центру для внутрішньо переміщених сімей з дітьми». Вони відрізняються від іншого тимчасового житла тим, що основною метою просто є не лише надання прихистку, а й соціалізація та адаптація переселенців.

Докладніше про те, яким буде простір розповіли в нашому матеріалі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Українська Стрітбольна Ліга (@usl3x3)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis