Street Culture проведуть у Львові «Форум вуличних культур»

Цього року харківська організація Street Culture проведе сьомий «Форум вуличних культур» у Львові. Він відбудеться 4 та 5 березня на території Urban Camp Lviv — кемпу для внутрішньо переміщених сімей, який харківські команди Street Culture та Urban Reform відкрили у приміщенні колишнього Будинку культури

За словами команди, головна мета цьогорічного форуму — «об’єднати вуличні культури України та її представників під час війни, а також «побудувати фундамент для подальшої відбудови та розвитку». 

Учасниками «Форуму вуличних культур» будуть представники з різних українських міст, а також запрошені спікери з США, Франції, Данії, Бельгії, Латвії та Словаччини. Вони представлять власні кейси з розвитку вуличних культур, візьмуть участь у панельних дискусіях, присвячених темам переорієнтування чи роботі окремих проєктів в умовах війни, перспективи у сфері вуличних культур та «інтеграції в міжнародний олімпійський рух», а також доєднаються до нетворкінгових івентів. 

Окремий блок цьогорічного форуму виділять для теми повоєнної відбудови України. Учасники івенту обговорять, зокрема, побудову інфраструктури для занять вуличними видами спорту, а також вектори та можливості для розвитку вуличних культур та молодіжного руху. 

«Зараз ми готуємо до презентації власну програму підтримку молоді та відбудови вуличних культур в українських містах. Вона називається Стріткалчерізація/Streetculturezation та передбачає проведення серії фестивалів, освітніх заходів, створення осередків вуличної культури в окремих містах та проєктування молодіжних урбан-центрів чи парків», — розповів в коментарі DTF Magazine Георгій Матюхін, співзасновник Street Culture.

Спікерів та запрошених гостей в Street Culture обіцяють анонсувати після 20 лютого. В команді пояснили, що пізній анонс обумовлений питанням безпеки, а також тим, що частина запрошених учасників «ще не прийняла остаточне рішення: приїхати у Львів особисто чи доєднатись до форуму онлайн».

Вхід на форум — безплатний, але за попередньою реєстрацією. Крім того, долучитись до івенту можна буде онлайн: посилання на трансляцію надішлють зареєстрованим глядачам. 

В жовтні команди харківських організацій Street Culture та Urban Reform представили концепцію другого урбан-кемпу у Львові, який прийматиме внутрішньо-переміщених осіб. Він має повноцінно запрацювати навесні 2023 року.

Урбан-кемпи від Street Culture та Urban Reform позиціонують як«житло в форматі комʼюніті-центру для внутрішньо переміщених сімей з дітьми». Вони відрізняються від іншого тимчасового житла тим, що основною метою просто є не лише надання прихистку, а й соціалізація та адаптація переселенців.

З 18-19 березня в урбан-кемпі запрацює перший поверх з коворкінгом. На початку березня запустяться івент-спот та внутрішній двір, а останнім почне працювати житловий модуль, в якому ще тривають фінальні будівельні роботи.

Докладніше про те, яким буде простір розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis