Мартін Скорсезе мав проблеми зі сном після перегляду нового горору A24

Мартін Скорсезе написав рецензію на новий горор Pearl студії А24, який став приквелом фільму X з Мією Ґот в головній ролі, пише Variety. Pearl представили на початку вересня на Венеційському кінофестивалі, а 16 вересня стрічка вийшла в прокат  

Pearl, режисером якого виступив Тай Вест (Х, «Дім диявола»), розповідає про дівчину на ім’я Перл (Мія Ґот), ізольовану на родинній фермі. Дівчина мусить піклуватися про хворого батька «під владним наглядом своєї набожної матері», проте насправді бажає стати відомою акторкою, тому таємно ходить на прослуховування. Іноді у неї в голові народжуються дивні думки. На думку самої Перл, вони вказують на те, що вона «не дуже хороша людина».

Події фільму відбуваються у 1918 році. За словами Тай Веста, стрічка досліджує вплив Голлівуду на суспільство.

«Фільми Тай Веста мають в собі ту рідкісну сьогодні енергію, що живиться чистою любов’ю до кіно. Це відчувається в кожному кадрі. Pearl зроблений у діаметрально протилежному кінематографічному регістрі, — прокоментував горор Скорсезе. — Pearl — це дикі, заворожуючі та глибоко, говорю вам, глибоко тривожні 102 хвилини. Вест і його муза та творча партнерка Мія Ґот справді знають, як пограти зі своєю аудиторією, перш ніж встромити ножа нам в груди та почати його крутити».

Мартін додав, що він «був захоплений, потім стурбований, а потім настільки збентежений, що мав проблеми зі сном», але «вже не міг перестати його дивитись».

В березні цього року студія A24 випустила X — перший фільм зі спільної з Тай Вестом серії горорів. Вона завершиться майбутньою третьою стрічкою MaXXXine, дата релізу якої поки невідома.

Події X відбуваються у 1979 році. Стрічка розповідає про знімальну групу, яка приїхала на ферму в Техасі для роботи над порнофільмом. Вони стикаються з господарями будинку, тихою літньою парою, яка несподівано починає полювати на нових постояльців.

Ролі у фільмі зіграли Kid Cudi, Мія Ґот, Дженна Ортега та Бріттані Сноу.

В 2019 році Мартін Скорсезе розкритикував супергеройські фільми, в особливості стрічки Marvel, які він «не вважає справжнім кіном».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis