У США зняли фільм про українських гравців в американський футбол, які зараз на фронті

Національна ліга американського футболу випустила документальну стрічку Who If Not Us. Її присвятили українським гравцям в американський футбол, які зараз служать в Збройних силах України й перебувають на фронті

Who If Not Us розповідає історії гравця Андрія Зарецького з «Київ Кепіталс», Романа Богуславського з «Ужгородських лісорубів», який втратив брата на війні, та президента Української ліги американського футболу Юрія Гундіча, який воював на Сході України.

Також у фільмі згадується про загиблих гравців.

Прем’єра Who If Not Us відбулася 24 грудня на офіційному каналі НФЛ після матчу «Піттсбург Стілерс» проти «Лас-Вегас Рейдерс».

Зрежисував фільм Кайл Брендт, американський актор та співведучий шоу Good Morning Football — щоденної ранкової програми, присвяченої американському футболу, яка виходить на NFL Network.

 

13 листопада у Мюнхені під час перерви в виїзному матчі НФЛ влаштувала акцію підтримки сім’ям воїнів-гравців Української ліги американського футболу. На поле вийшли українки з дітьми, яких підтримали аплодисментами вболівальники.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ryan Smith (@rynos5)

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis