«Світе, прокинься!»: Український музикант Богдан Конаков влаштував перформанс в Лондоні

Український електронний музикант Богдан Конаков, він же Konakov, влаштував перформанс на лондонському вокзалі, щоб привернути увагу світу до російської агресії на території України. Він зобразив убитого українського цивільного 

«Наш гурт Alien Body зараз знімає кліп на трек Wake Up, який про те, щоб люди прокинулись, роздуплились і допомогли разом перемогти зло, — розповів Богдан у коментарі DTF Magazine. — Я придумав сцену для кліпу, яка переросла у перформанс. Обрав людне місце — вокзал. Там я ліг як вбитий цивільний, щоб звернути увагу на те, що зараз відбувається в багатьох українських містах. Сподіваюсь так у мене вийде донести свій меседж до тих, хто в Великій Британії ще не допомагає і не підтримує Україну».

На останньому відео видно, що під час перформансу Богдана вивели з вокзалу місцеві поліцейські.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Музикант також закликав робити пожертви на підтримку жителів України, виходити на антивоєнні протести у своїх містах та розповсюджувати інформацію про війну в Україні.

«З вашою підтримкою, ми можемо зупинити цю війну. З вашою допомогою ми можемо врятувати життя. Україна зараз — це межа демократії та людяності. Російські орки жорстоко вбивають мирних жителів, бомбардують школи та лікарні. Вони вторгаються до нас, тому що ми вільні люди, прямо поруч із їхнім автократичним режимом. Допоможіть нам зупинити зло. Якщо Україна впаде, впаде і Європа. Якщо впаде Україна — впаде демократична цивілізація. Ми сильні, але нам потрібна ваша допомога. Допоможіть нам зупинити цю війну».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis