Takflix випустив добірку жіночої анімації

До Дня боротьби за права жінок 8 березня стримінг Takflix випустив анімаційну добірку «Секрети дівчат». Вона складається з п’яти короткометражних фільмів, створених українськими аніматорками. Так в команді хочуть «збільшити їхню видимість та визнання»

Стрічки підіймають проблеми розладів харчової поведінки, ментального здоров’я, прийняття себе та «осмислюють урбаністичні зміни».

Подивитися фільми можна за посиланням українською мовою з англійськими субтитрами. З кожного квитка 10% Takflix перераховує до фонду «Повернись живим», а 50% — творцям кіно.

Докладніше про фільми добірки:

«петрівка_реквієм» — анімація режисерки Катерини Возниці, присвячена темі декомунізації Києва. «Фільм показує короткий момент топографічної розгубленості на зламі звички», — говориться в описі.  

«Я та моя кремезна дупа» — іронічна анімація Єлизавети Письмак, що розкриває теми розладів харчової поведінки та прийняття себе. Стрічка розповідає історію жінки, яка сідає на жорстку дієту та починає бачити марення.

«Тигр блукає поруч» — стрічка Анастасії Фалілеєвої, зроблена з використанням вторинних матеріалів та стилізована під японську анімацію. Головна героїня — дівчина Кацумі, «серце якої переповнене сумом і тривогою». Дівчина вирішує покінчити з усім, але на допомогу їй приходить Тигр.

«Виходь, Masha» — урбаністична анімація режисерки Юлії Шалімової. Фільм розповідає про Машу, якій онлайн-світ здається привабливішим, аніж реальний. Більшість її часу забирає смартфон. Чи зможе вона вийти з цього та відчути себе живою?

«Глибока вода» — казкова анімація Анни Дудко про приховану жіночу сексуальність. Це історія самотньої «бодипозитивної русалки», яка закохується в чоловіка і розуміє, що вже не може жити без нього.

В лютому Takflix випустив онлайн кінобалет Анатолія Сачивко «Водуруду».

«Водуруду» поєднує класичну музику Миколи Леонтовича та сучасну хореографію колективу Apache Crew. Його головний хореограф і режисер, Анатолій Сачивко, вирішив показати, що композитор, якого у світі знають по різдвяному хіту «Щедрик», написав набагато більше, ніж просто відому композицію з «Один вдома».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis