В український прокат вийде фільм про німецького ґанґста-репера

23 березня в український прокат вийде кримінальна драма «Небезпечний» — історія про біженця з Ірану, який попри кримінальну молодість зміг стати відомим у Німеччині репером та музичним продюсером. Це нова стрічка німецького режисера Фатіха Акіна, володаря «Золотого ведмедя» Берлінале за фільм «Головою об стіну» та «Золотого глобуса» за картину «На межі»

«Небезпечний» заснований на автобіографічній книзі німецько-курдського репера Гівара Хаджабі, який виступає під псевдонімом Xatar, Alles oder Nix: Bei uns sagt man, die Welt gehört dir («Все або нічого: Як вони кажуть, світ належить тобі»), що вийшла у 2015 році. У перекладі з курдської хatar означає «небезпечний».

Фільм розповідає історію Xatarʼа: від еміграції в дитинстві до Німеччини, коли його сім’я втікала від війни в Перській затоці, кримінальної молодості, і до успіху як репера і музичного продюсера. Більшу частину сюжету займає опис нелегальних справ, на які погоджується Xatar, щоб назбирати грошей на власний лейбл, а також запис альбому.

Свій перший реліз репер записав на таємно пронесений диктофон у вʼязниці, куди потрапив після пограбування у 2009 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis