The Game випустив новий альбом. У одному з треків згадується Україна

11 лонгплей репера The Game отримав назву «Drillmatic: Heart Vs. Mind». У нього увійшов 31 трек, більшість з яких записана спільно з іншими артистами. Зокрема на фітах у The Game зазначені Каньє Уест, A$AP Rocky, Rick Ross, Drake, Lil Wayne, Big Sean, Ice-T, Кріс Браун, загиблий у 2019 році Nipsey Hussle та інші

У треці No Man Falls записаному за участі Pusha T та 2 Chainz згадується Україна. Там присутні такі рядки: «In my Ukraine there’s no russians / Kalashnikov, don’t piss me off» («У моїй Україні немає росіян / Калашніков, не зли мене»).

Це один з перших прикладів, коли попкультура, зокрема хіп-хоп, використовують російсько-українську війну як метафору, де Україна — уособлення особистого простору, а росія — загроза, загарбник.

Спродюсував «Drillmatic: Heart Vs. Mind» Hit-Boy відомий роботою над «Niggas in Pari» Jay-Z та Каньє Веста, «Trophies» Drake, »Racks in the Middle» Nipsey Hussle та мініальбомом «What You Expect» Big Sean.

Усього до роботи над новим альбомом The Game залучив 32 виконавців.

Попередній альбом The Game — «Born 2 Rap» вийшов у 2019 році. Тоді репер оголосив, що ця студійна робота стане останньою у його карʼєрі, але у 2021 анонсував своє повернення у музику.

У травні Drake та Future випустили кліп на трек WAIT FOR U, у якому серед іншого реквізиту взяла участь і паляниця з тризубом.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

The Game — сценічний псевдонім Джейсона Терелла Тейлора. Сценічне ім’я репера дала йому бабуся — велика фанатка фільму «Гра» (1997) з Майклом Дугласом.

Після випуску дебютного незалежного альбому Untold Story у 2004 році його помітив Dr. Dre і підписав на свій лейбл Aftermath. Широку популярність The Game здобув у 2005 році після релізу альбому The Documentary та двох номінацій на премію «Ґреммі».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis