Вийшов документальний фільм про дніпровську формацію Module

Платформа Ukraïner зняла документальний фільм про дніпровську музичну формацію Module. 23-хвилинне відео показує, як після початку повномасштабного вторгнення команда, що організовувала найбільші електронні вечірки в Дніпрі, керувала діджейською школою та музичним лейблом Dnipropop, переорієнтувалася на допомогу військовим та цивільним

Тепер Module організовує благодійні концерти, шиє плитоноски, сумки для аптечок, наколінники, ремонтує машини військових та збирає допомогу на фронт тим, хто був хоч якось причетний до формації: гардеробникам, звукоінженерам та іншим.

Спільно із Андрієм Палашем, директором DCCC (Dnipro Center for Contemporary Culture) та ініціативою Abstract Beats, Module запустив серію вечірок «Комендантський джаз». З квітня вони провели 14 заходів за участі 32 музикантів (серед них, наприклад, Стас Корольов та Kurs Valüt) та понад 2000 відвідувачів.

Окрім підтримки морального духу дніпрян, за допомогою цих івентів збирають пожертви на потреби військових. За словами співзасновника Module Євгена Гончарова, їм вже вдалося зібрати 1,5 мільйона гривень для територіальної оборони та ЗСУ.

У березні частина команди Module приєдналася до ТрО: співзасновник формації Микита Козачинський, бармен Юрій Денисенко, інженер з електрики та комунікацій Саша Сегляр та продюсер Сергій Веретенніков.

У квітні лейбл Dnipropop випустив третій альбом українського електронного проєкту Monotonne  Transition. Всі кошти з продажу релізу на Bandcamp спрямовують на купівлю спорядження для бійців ЗСУ. Докладніше про альбом ми розповідали у нашому матеріалі.

З Євгеном Гончаровим DTF Magazine говорив про електронну сцену Дніпра в межах нашого спільного з Visa подкасту «Міста і люди». Послухати епізод можна тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis