Стримінги Disney вперше обігнали Netflix за кількістю підписників

За третій фінансовий квартал, що закінчився в червні, загальна кількість передплатників всіх стримінгів компанії Walt Disney склала 221,1 мільйона людей. Це перший випадок, коли хтось зміг обігнати Netflix за кількістю платних підписників, пише Deadline

До списку стримінгів Walt Disney входять Disney+ (152 мільйони передплатників), Hulu (46,2 мільйона) та ESPN+ (22,8 мільйона). За даними компанії, під час третього кварталу до Disney+ долучились 14,4 мільйона нових клієнтів, завдяки виходу серіалів «Обі-Ван Кенобі» та «Міс Марвел».

Разом зі звітом Walt Disney оголосила, що з грудня 2022 року підніме щомісячну ціну за користування сервісом та запустить новий формат підписки Disney+ з рекламою. Останній коштуватиме 7,99 доларів на місяць, а стандартний пакет без реклами підніметься в ціні до 10,99 доларів.

Тим часом, в кінці липня цього Netflix відзвітував про 220, 7 мільйона активних користувачів. Команда повідомила, що у другому кварталі 2022 року від стримінгу відмовилося 970 тисяч користувачів — це найбільше падіння показників Netflix за всю історію його існування.

Причинами цьому в компанії назвали підвищення вартості оплати за щомісячний план, посилення конкуренції з боку Apple TV+, HBO Max, Amazon Prime та Disney+, а також частково повʼязали з виходом стримінгу з ринку росії через повномасштабне вторгнення в Україну.

Walt Disney запустив власний стримінг Disney+ в листопаді 2019 року. Через рік після початку роботи, в листопаді 2020 року, Disney+ став третім за кількістю підписників стримінгом, після Netflix та Amazon Prime.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis