TikTok працює над функцією платного доступу

Команда TikTok працює над кількома новими функціями, щоб «платити авторам відео більше коштів за створення контенту», пише видання The Information. Одне з можливих оновлень — функція платного доступу до контенту 

Журналісти видання, посилаючись на близькі до розробки джерела, пишуть, що завдяки оновленню автори зможуть встановлювати власну ціну на окремі ролики, яка починатиметься з одного долару. Докладну механіку майбутньої функції поки не розкривають.

В The Information додали, що подібну тактику вже використовують інші платформи, такі як Інстаграм. Соцмережа запустила платні підписки для деяких блогерів влітку 2022 року. З ними користувачі можуть переглядати ексклюзивний контент авторів, недоступний звичайним підписникам, а також отримати доступ до групового чату з власником акаунту та спеціальний фіолетовий значок біля ніка. Самі автори можуть встановлювати вартість підписки в діапазоні від 0, 99 центів до 99,99 долара.

Крім того, команда TikTok також планує оновити «фонд авторів», створений ще у 2020 році. За допомогою нього платформа виплачує авторам найпопулярніших відео близько трьох мільярдів доларів, які «компенсують витрати на їх створення».

За інформацією The Information, членам нового авторського фонду платитимуть за відео більше, проте критерії відбору також стануть жорсткішими. Так отримувати кошти за ролики зможуть, наприклад, лише автори з кількістю підписників понад 100 тисяч людей, а віддаватимуть перевагу авторам довших відео.

Джерела повідомляють, що новий формат виплат вже тестується у Франції та Бразилії, а незабаром його планують запустити в США.

В лютому 2023 року TikTok виявив російську дезінформаційну мережу, що поширювала антиукраїнську пропаганду на європейську аудиторію у понад сто тисяч користувачів.

Це відбувалося протягом літа 2022 року. Мережа працювала з росії та налічувала 1700 профілів. Її ціллю стали мешканці Італії, Німеччини та Великої Британії.

Докладніше про це ми розповідали в нашому матеріалі.

 

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis