«Це місце не для тебе»: Вийшов тизер-трейлер Saltburn з Баррі Кіоґаном та Джейкобом Елорді

Metro-Goldwyn-Mayer показала перший тизер-трейлер Saltburn — другого повнометражного фільму британської режисерки Еміралд Фіннелл («Перспективна дівчина»). 4 жовтня стрічка відкриє 67-й Лондонський кінофестиваль

Події драми розгортають в середині 2000-х років. В центрі сюжету — студент Оксфордського університету Олівер Квік, який потрапляє на званий вечір свого ровесника-аристократа Фелікса Кеттона. Фелікс запрошує Олівера пожити в Солтберні, розкішному маєтку його родини, де вони разом проводять «незабутнє літо».

З часом Олівер починає розуміти, що знаходиться серед людей, які «повністю віддаються своїм найтемнішим бажанням». Тепер йому лишається зрозуміти, чому він погодився на пропозицію Фелікса, або втекти.

Олівера у стрічці зіграв Баррі Кіоґан («Убивство священного оленя», «Банші Інішерина»), а Фелікса — Джейкоб Елорді («Ейфорія», «Прісцілла»). В Saltburn також знялись Розамунд Пайк («Загублена», «Гордість і упередження»), Річард Е. Грант («Вітнейл і я», «Локі»), Елісон Олівер (серіал «Розмови з друзями»), Юен Мітчелл («Дім Дракона», «На висоті»), Арчі Мадекве («Сонцестояння», «Покоління Вояджер») та Кері Малліган («Драйв», «Великий Гетсбі»).

Вихід фільму і кінотеатрах запланований 1 грудня 2023 року.

В жовтні в кінотеатрах вийде ще одна стрічка з Джейкобом Елорді в головній ролі. Це байопік Софії Копполи «Прісцілла» про дружину Елвіса Преслі.

Елорді виконав у фільмі роль співака, а Прісціллу Преслі зіграла Кейлі Спені. В основі байопіку лежать мемуари Прісцілли Преслі «Елвіс і я» 1985 року — книга розповідає про її життя та стосунки з «королем рок-н-ролу».

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis