Рідлі Скотт має готовий 4,5-годинний монтаж «Наполеона» 

В інтервʼю Empire Magazine Рідлі Скотт розповів, що окрім основної версії байопіку «Наполеон» довжиною 158 хвилин, має й розширену — її хронометраж становить 270 хвилин, пише Variety. Режисер називає довшу версію «фантастичною» та зазначає, що вона «зокрема зосереджується і на історії Жозефіни до зустрічі з Наполеоном». Наполеона в новій роботі Скотта зіграв Хоакін Фенікс, а Жозефіну — Ванесса Кірбі

Режисер також сподівається, що Apple, яка виступала спонсором картини, погодиться показати 4,5-годинну версію на стримінгу Apple+.

Кірбі називає майбутній фільм «портретом душі Наполеона».

«Наполеон не був стоїком і видатним персонажем, як герой Рассела Кроу в “Гладіаторі”. Він насправді був диктатором, військовим злочинцем. Це не могло надихати, тому що той чоловік без потреби убив сотні й сотні тисяч людей. І для чого? Щоб отримати імперію, яка зрештою все одно розпалася. Такий душевні витівки небезпечні й дуже дивні», — розповіла актриса Empire Magazine.

А Скотт у попередньому інтервʼю для Empire Magazine зізнався, що за два тижні до початку знімання до нього прийшов Фенікс і зізнався, що не знає, як грати Наполеона. Режисер поділився, що «він десять днів поспіль провів з актором, обговорюючи кожну сцену й фактично репетируючи їх».

Згідно з синопсисом, фільм заснований на приказці «Кожен солдат носить у своєму ранці маршальський жезл». Це оригінальний і особистий погляд Рідлі Скотта на походження Наполеона та його шлях до трону імператора, розказаний через призму захопливих і часто мінливих стосунків із дружиною та єдиною справжньою любов’ю, Жозефіною.

Проєкт відобразить знамениті битви Наполеона, його безжальні амбіції та разючий стратегічний розум видатного військового лідера та військового провидця».

За сценарій фільму відповідає Девід Скарпа, який уже працював зі Скоттом над стрічкою «Всі гроші світу» (2017).

Прем’єра «Наполеона» запланована на 22 листопада 2023 року.

Рідлі Скотт також працював над зніманнями сиквелу «Гладіатора» з Полом Мескалем («Нормальні люди») та Педро Паскалем («Останні з нас»). Мескал грає Луція — сина Люцилли (Конні Нільсен) та племінника Коммода (Хоакін Фенікс). Інші подробиці сюжету — невідомі.

Докладніше про це продовження читайте у нашій новині

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis