«Це треш якийсь»: іконописець їде на Бієнале у тизері «Товариства Блакитної Перлини»

Продакшн Real Pictures випустив тизер до дебютної повнометражної драми «Товариство Блакитної Перлини» Анастасії Мамонтенко. Продюсерами стрічки виступили Олексій Гладушевський («Перші ластівки», «Мій юний принц»), Регіна Мар’яновська-Девідзон («Віктор_Робот», «Медея») та Алевтина Шкляревич. Наразі проєкт перебуває на стадії розробки сценарію за підтримки Українського культурного фонду

За сюжетом, аскет-іконописець Лука скромно живе у сільській глибинці, але прагне визнання. Коли він вирушає на мистецьке Бієнале до Києва, його уявлення про творчість змінюються. Лука знайомиться з колекціонером Діззі, який показує життя багатіїв, сповнене слави та заборонених задоволень. Після всіх спокус головному герою треба зрозуміти, яким він бачить себе у мистецтві. 

Тизер-постер до фільму «Товариство Блакитної Перлини» за підтримки УКФ

Разом із режисеркою Анастасією Мамонтенко сценарій розробляє скрипт-доктор Жоффруа Ґрізон («Дивний хід речей», «Я брат Джоша Полонського»), а оператором-постановником працює Денис Мельник («У нашій синагозі», «Сіль з Бонневілю»). Головні ролі у тизері виконали Володимир Постановський, Дар‘я Творонович та Юрій Дяк. У рамках проєкту планують також створити арт-інсталяції із сучасними українськими та європейськими митцями. Дату зйомок та виходу фільму поки не оголошують. 

 З продюсером стрічки Олексієм Гладушевським ми поговорили тут.

Читайте також:

Слідкуйте за DTF Magazine в FacebookInstagram, Twitter и Telegram

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis