Арт-інсталяцію електронного дуету Mount Kimbie у центрі Лондона знесло під час шторму

Інсталяція Four World Set виконана з чотирьох величезних дзеркальних куль, виставлених у формі піраміди. Їх вирвало з бетонної основи сильним вітром, спричиненим штормом Клаудіо, після чого кулі діаметром 16 футів (близько 4,8 метрів) почало носити однією з центральних вулиць Лондона — Тоттенхем-Корт-Роуд

Four World Set створена художником Томом Шенноном на замовлення одного з учасників електронного дуету Mount Kimbie Кая Кампоса. Фігуру встановили на площі Сент-Джайлз — вона приурочена до релізу нового подвійного альбому Mount Kimbie 4 листопада та мала стояти там протягом тижня.

1 листопада The Telegraph опублікувало відео, на яких видно як дзеркальні кулі літають по Тоттенхем Корт Роуд, натикаючись на машини та будівлі. Видання помилково назвало їх частиною новорічних декорацій з різдвяної виставки.

В Інстаграмі Mount Kimbie Кай Кампос підтвердив, що інсталяцію зруйновано. Він додав, що команда готувалась до поганих погодних умов та сильного вітру, проте на цей раз «їм просто не пощастило».

«Побачити завершену роботу було однією з найцікавіших подій, у яких я брав участь. Той факт, що ми відкрили Four World Set публічно, було однією з найкращих частин роботи.. Було відчуття, що у інсталяції є власне життя, яке тільки починається. Я дуже засмучений, що цього тижня більше людей не побачать її… Це було дивовижно, але надто коротко».

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Kai Campos (@kai__campos)

4 листопада Mount Kimbie представить новий подвійний альбом «MK 3.5: Die Cuts | City Planning». Він стане першим лонгплеєм дуету півсля релізу Love What Survives у 2017 році.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis