Tyler, the Creator та Converse запускають лімітовану програму з кастомізації взуття

Спеціально для фестивалю репера Camp Flog Gnaw Carnival, який відбудеться 11-12 листопада в Лос-Анджелесі, Tyler, the Creator та Converse розробили програму GOLF WANG One Star Pro By You. З 10 по 13 листопада охочі зможуть самостійно кастомізувати пару кед Converse дизайнами від GOLF WANG 

Вперше в історії Converse надає можливість покупцям самостійно обрати дизайн моделі.

Як основу для подальшої кастомізації обрали низький силует Converse One Star Pro, який в бренді називають «скейтерською класикою».

Кастомізувати пару можна на сайті, обравши всі потрібні елементи.

Серед параметрів для кастомізації: шість кольорів основи на вибір, набір графічних елементів та написів авторства GOLF WANG, брендинг, можливість обирати колір шнурівки, а також декілька різних дизайнів гумової підошви та логотипу у вигляді зірки.

Ознайомитись з усіма варіантами кастомізації можна на сайті Converse. Замовлення також можна буде оформити там з 10 по 13 листопада.

В липні Tyler, the Creator, його бренд GOLF le FLEUR та Converse представили першу у 2023 році колаборацію. Вони оновили класичну модель кед Chuck Taylor 70.

Низьку версію Chuck 70 прикрасили піксельним леопардовим принтом в чотирьох кольорах: рожевому, зеленому, синьому та коричневому. Докладніше про колаборацію — тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis