Міссі Еліотт стала першою реперкою у Залі слави рок-н-ролу

3 листопада у Barclays Center в Нью-Йорку відбулась церемонія включення до Зали слави рок-н-ролу. Міссі Еліотт стала першою реп-виконавицею, яка туди потрапила. Її промова та виступ, під час якого вона виконала головні хіти, закрили церемонію

Вступне слово перед виходом артистки промовила реперка Queen Latifa. Вона відзначила роль Еліотт як першопроходця та її вплив на індустрію. Промову доповнили відео на честь артистки, у якому взяли участь Cardi B та Megan Thee Stallion.

Міссі Еліотт виконала кілька своїх популярних пісень, зокрема Get Ur Freak On, Work It, The Rain (Supa Dupa Fly), Lose Control та Pass That Dutch. Під час промови артистка зазначила, що це перший виступ, на якому присутня її мама:

«Я маю подякувати своїй мамі, присутній тут. За всю мою кар’єру вона жодного разу не бачила, як я виступаю. Я ніколи не хотіла, щоб моя мати прийшла на концерт і почула лайку, тому що, знаєте, вона з церкви».

Також Еліотт подякувала своїм друзям, колегам, родині та Богу. Вона згадала реперок Pepa з гурту Salt-N-Pepa, Queen Latifah, Lyte, Roxane Shante, Monie Love, голову лейблу Epic Records Сільвію Рон та продюсера Timbaland.

«Тут так багато легендарних людей. Це 50-та річниця хіп-хопу, і це набагато важливіше, ніж моя присутність тут, — поділилась реперка. — Я дякую комітету Зали слави рок-н-ролу і просто хочу сказати, що люблю вас усіх і намагаюся поширювати любов, тому що вона так необхідна у цьому світі. І я дякую усім дивовижним людям, кого було включено до Зали слави. Вітаю вас усіх. Для мене велика честь бути навіть просто в одній кімнаті з вами. Дуже вам дякую».

2022 року до Зали слави рок-н-ролу включили Емінема. Він став другим після Jay-Z хіп-хоп виконавцем, який потрапив туди за життя. На церемонії репера представляв Dr.Dre. У промові Емінем зізнався у любові до хіп-хопу, згадав про свою наркозалежність та зачитав список усіх музикантів, які вплинули на його творчість.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis