У Львові відкрили виставку «Укритття»

Львівський муніципальний мистецький центр повернувся до виставкової діяльності проєктом «Укриття». Спеціально для нього українські художники та художниці створюватимуть експозиції, і самостійно вирішуватимуть як саме їх розмістити у тих приміщеннях, які артцентр використовує як укриття. Наразі працюють дві виставки — від Kinder Album та Влади Ралко

«Мої картини є для мене укриттям. Малюючи, я занурююсь в них, як в безпечне середовище. Монотонна праця дає мені відчуття безпеки, адже повертає мене у мирний час», — ділиться Kinder Album.

«Малювання — поки що єдина мова, що до мене повернулася після перших днів нового вторгнення (бо з війною ми вісім років). Не доберу слів для речей у новому світлі, котре випалює очі. Наразі говорю у такий спосіб. Назви у серії також іще немає», — коментує Влада Ралко.

Виставка працюватиме щодня з 10:00 до 20:00.

Також Центр продовжує влаштовувати культурні івенти. Наприклад, 30 березня о 19:00 відбудеться розмова з представницею Центру сучасної культури у Дніпрі Катериною Русецькою та німецьким журналістом Маркусом Хіпом про те, як під час війни функціонують культурні інституції. 31 березня о 18:30 покажуть фільм Івана Миколайчука «Вавилон ХХ».

У серії наших подкастів про міста України, ми говорили з директоркою Муніципального мистецького центру Ляною Мицько, що собою являє собою сучасна артсцена Львова. Послухати цю й інші розмови про Львів можна послухати тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis