У Києві відбудеться благодійний фестиваль «КИЇВ 4.5.0»

27 та 28 травня в київському «Довженко-Центрі» відбудеться фестиваль «КИЇВ 4.5.0». У програмі івенту — виступи музикантів, лекції та покази воєнних документальних фільмів від обʼєднання Babylon’13

У музичній часині заявлені Антон Слєпаков і Андрій Соколов з проєктом «warнякання», репер Ницо Потворно, гурти «Хамерман Знищує Віруси», Junket, ANDZH та Ukie’z.

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Довженко-Центр🌻 (@dovzhenko_center)

Режисерське обʼєднання Babylon’13показуватиме такі фільми:

27 травня

17:40 — «Київ. День вокзалу», «Ті, що поїхали», «Східно-Західна Залізниця»;
18:50 — «Даша Астаф’єва. Шкодую, що не вмію стріляти», «Підрозділ “Гараж”», «Полювання на “Буратіно”»;
20:00 — «Хліб для оборони», «Київський зоопарк під час війни», «Посівна. Ми на своїй землі».

28 травня

13:30 — «Це наші пам’ятники», «Кадирівська паляниця»;
15:30 — «Очима японця», «Венесуелець боронить Україну».

Гості «КИЇВ 4.5.0» зможуть послухати лекцію «Тисячолітня війна з росією» від письменника та автора YouTube-каналу «Історія для дорослих» Олега Криштопи — він виступить 27 травня. А 28 травня воєнна кореспондентка Євгенія Подобна влаштує віртуальну подорож маршрутом Київ — Бородянка з «зупинками» в Ірпені, Бучі, Ворзелі, Немішаєвому та Клавдієво-Тарасовому.

Також у суботу 28 травня історик Тиміш Мартиненко-Кушлянський разом із журналісткою та організаторкою фестивалю Анаід Агаджановою поговорять про курйозні випадки та суперечливі підходи до формування київської топоніміки від радянських часів до сьогодні.

Протягом двох днів фестивалі працюватиме виїзна радіостудія, де всі учасники та відвідувачі зможуть поділитися історіями з життя столиці під час війни, а також записати повідомлення для наших військових.

Ціна квитка — будь-який зручний благодійний внесок. Кошти передадуть на покупку авто для 110-ї механізованої бригади Збройних сил України.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis