У Києві покажуть 10 артсноубордів з роботами українських художників

З 16 до 19 грудня Double Triple, don’t Take Fake та український бренд сноубордів Holy Wood Board представляють в київській галереї AVANGARDEN колекцію артсноубордів. Це результат спільного благодійного проєкту та аукціону на підтримку програми з психологічної реабілітації українських військових

Holy Wood Boards виготовив 10 сноубордів, а 10 художників, запрошених don’t Take Fake, спеціально для проєкту намалювали на них свої нові роботи.

Участь у проєкті взяли: Артем ПрутАнтон АбоechomateriyaОлександр ГребенюкFATUMSeri/graph studioОлесь ДерегаDasha KlochkoDenys MetelinSestry Feldman. Кожна дошка існує в єдиному екземплярі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Усі сноуборди ми продали на онлайн-аукціоні, який тривав в Інстаграмі Double Triple з 5 до 11 грудня. Проте, зважаючи на інтерес до проєкту, вирішили додатково показати їх в Києві, а також дати можливість усім охочим підтримати проєкт та програму з реабілітації військових вільним донатом.

Зробити будь-який внесок можна за цим посиланням.

Куди підуть гроші

Усі донати та кошти з аукціону команди Double Triple, don’t Take Fake та Holy Wood Boards передадуть громадській організації «Рух змін» для реалізації програми з психологічної та фізіологічної реабілітації військових.

Програма з реабілітації від «Рух змін» — це спеціальний триденний курс, розроблений на базі однієї з київських лікарень. Її реалізацією займатиметься мультидисциплінарна команда фахівців — психологів, психіатрів, масажистів-реабілітологів та юристів.

Курс охопить 100 поранених військовослужбовців. Серед запланованих напрямків роботи спеціалістів: діагностика посттравматичних стресових розладів та інших психічних розладів, індивідуальні консультації та складання плану для подальшого лікування та реабілітації (як фізичної, так і психологічної), тренінг із психологічної допомоги військовослужбовцям для медиків, а також юридична консультація щодо проходження військової служби чи отримання статусу.

З докладною інформацією про програму, методологію та алгоритмом дій можна ознайомитися тут.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis