Дивіться трейлер «Кита» — нового фільму Даррена Аронофскі

UPD [15.12.2022] Студія A24 випустила новий трейлер драми «Кит» Даррена Аронофскі. Прем’єра стрічки відбулась у вересні на Венеційському кінофестивалі, а з 9 грудня фільм вийшов в обраних кінотеатрах

«Кит» знятий за мотивами однойменної п’єси письменника Семюела Д. Хантера. Фільм розповідає історію 270-кілограмового гея Чарлі, який намагається відновити стосунки з 17-річною донькою. Він покинув родину, коли дівчинка була малою, заради коханця, який пізніше помер.

Чарлі зіграв актор Брендан Фрейзер («Мумія»), а роль його доньки виконала Седі Сінк з «Дивних див».

«Це історія про відкуплення хлопця на ім’я Чарлі. Він пройшов через значні життєві зміни та забув, хто він такий і кого він любить. У нього закінчується час, щоб сказати про це, якщо він взагалі зможе це зробити. Але він має суперсилу: Чарлі може бачити хороше в інших, коли вони не бачать цього в собі», — описав стрічку Фрейзер.

Оригінальна замітка [8.11.2022] Студія A24 випустила перший трейлер стрічки «Кит» Даррена Аронофскі. 

 

Після прем’єрного показу «Кита» у Венеції публіка аплодувала Брендану Фрейзеру протягом шести хвилин.

У вересні актор також отримав спеціальну нагороду TIFF Tribute Awards на Міжнародному кінофестивалі в Торонто — її вручають за «видатний внесок у світовий кінематограф». Критики вважають актора головним претендентом на «Оскар» за «Найкращу чоловічу роль».

В рецензії на «Кита» кінокритик Variety Овен Глейберман написав, що Фрейзер постав у фільмі «більш витонченим та захоплюючим, ніж будь-коли раніше».

В 2021 році стало відомо, що Даррен Аронофскі та Джаред Лето працюють разом над фільмом Adrift («За течією»). Він стане їх другим спільним проектом після «Реквієм за мрією» 2000 року.

Фільм заснований на однойменному оповіданні Кодзі Судзукі, автора циклу книг «Дзвінок». За сюжетом екіпаж рибальського човна знаходить покинуту яхту, яка подає дивний сигнал. Один із матросів погоджується відбуксувати її до найближчого порту і незабаром стикається з паранормальними явищами.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis