У Києві відбудеться благодійний турнір зі скейтбордингу

7-8 жовтня у Києві проходитиме благодійний скейт-турнір «Схил’23», який влаштовує команда ентузіастів ¡DEGREE спільно з Асоціацією скейтбордингу України. Головна мета івенту — зібрати 200 тисяч гривень на потреби підрозділу мінометників Української добровольчої армії «Сліпа лють»

Перший день турніру відбудеться у Киянівському провулку, а другий — на закинутому Київському винзаводі на Кудрявці.

7 жовтня відбудуться змагання з даунхілу, а 8 — організатори облаштують імпровізований скейтпарк й проведуть кілька контестів. Також в останній день турніру проходитимуть вільні заїзди, нетворкінг і благодійна вечірка.

Обидва дні івенту супроводжуватимуть виступи діджеїв.

Реєстрація на «Схилʼ23» почнеться 2 жовтня. Реєстраційну форму організатори опублікують на сторінці в інстаграмі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Схил’23 (@skhyl_kyiv)

Також наразі проходить конкурс від «Схил» і виробника музичних інструментів та програмного забезпечення Arturia.

Щоб взяти участь потрібно заповнити анкету, у відповідь на яку надішлють семпл пак звуків скейтборду. Далі учасники мають записати трек використовуючи виключно наданий семпл пак, а також надати запис екрана проєкту аби показати, що вони використали лише звуки семпл паку. Дедлайн подачі заявок — до 4 жовтня.

Судитимуть конкурс Міша Luschn, резидент лейблу Mystictrax та куратор Noneside, DJ Борис, резидент Closer та співвласник простору АБО, Влад Eazy, ді-джей та селектор.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Схил’23 (@skhyl_kyiv)

За результатами попереднього відбору журі визначить 10 фіналістів.

Фінал з прослуховуванням треків та оголошенням переможців відбудеться 6 жовтня протягом інстаграм-трансляції зі сторінки Arturia.

Треки переможців конкурсу презентують у перший день «Схилʼ23». А 8 жовтня у просторі abo records (Кудрявська, 16А) працюватиме шоурум інструментів і програмного забезпечення Arturia.

24 вересня український скейтер Юрій Коротун став одним з переможців контесту Best Trick на Simple Session у Талінні, одному із ключових екшен-турнірів у світі. Він виконав трюк heelflip frontside smith 180 out. Ще одним переможцем Best Trick став американець Aaron Jaws Homoki.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений don’t Take Fake | DTF Magazine (@donttakefake)

Також цьогоріч Коротуну вдалося пройти до фіналу змагань зі скейтбордингу на Simple Session, де він посів 11 місце.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis