Роберт Дель Ная з Massive Attack випустив ремікс пісні «Океан Ельзи»

Засновник та вокаліст гурту Massive Attack Роберт Дель Ная випустив власну версію пісня «Обійми» українського гурту «Океан Ельзи». Всі виручені з релізу кошти направлять до фандрейзингової платформи UNITED24 на напрям «Відбудова України» та до фонду Legacy of War Foundation, який допомагає цивільному населенню, що постраждало через війну 

Obiymy (Legacy of War Mix) — це колаборація Роберта з солістом «Океан Ельзи» Святославом Вакарчуком.

Разом з треком музикант випустив відеоколаж на основі кадрів, знятих Джайлзом Дьюлі (фотографом та засновником Legacy of War Foundation. — Прим. DTF Magazine) та Вакарчуком після початку повномасштабної війни в Україні.

 

«Минулого року я повернувся в Україну з Джайлзом Дюлі, щоб на власні очі побачити руйнування, завдані країні, Києву та його околицям протягом року тривалої проти російської збройної агресії. Основна мета цієї співпраці — виявити акт солідарності з народом України та надати матеріальну допомогу тим, хто її найбільше потребує», — прокоментував реліз Дель Ная. 

У квітні музиканти планують випустити реліз на вінілі. Оформити попереднє замовлення на платівку можна за посиланням.

23 лютого Дель Ная запостив в Інстаграмі фотографії з вокзалу Київ-Пасажирський, перону львівського вокзалу та потягу Укрзалізниці з відміткою прикордонної станції Мостиська ІІ, а 24 лютого — фотографії зі Львова.

Раніше Дель Найя висловлював підтримку Україні в Інстаграмі, публікуючи згадки про київський концерт, фото з війни та звернення Святослава Вакарчука (і власну світлину з ним). В березні музикант виставив на продаж власні принти, щоб підтримати Україну.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis