У п’ятому епізоді нашого подкасту знайомимо із Рафом Сімонсом. Слухайте вже зараз

Разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa ми продовжуємо подкаст-проєкт про головних героїв попкультури й сучасної моди. Героєм п’ятого епізоду став бельгійський дизайнер Раф Сімонс

 Епізод вже можна послухати на платформах Apple Podcasts, Spotify та Google Podcasts.


004. Раф Сімонс: Як самоук із села став одним із головних сучасних дизайнерів

Дизайнер Раф Сімонс народився у невеликому бельгійському містечку Неерпельті, який називав «маленьким, жалюгідним селом корів та овець». Зараз він відомий як дизайнер, що працював з кутюрними колекціями Dior, переосмислив мінімалістичний бренд Jil Sander, створював безліч триб’ютів художникам, виводив на подіум підлітків з вулиць та відомих музикантів, випускав кросівки з adidas та колаборації з Fred Perry. 

Розповідаємо про те, як Раф Сімонс побудував кар’єру дизайнера та вплинув на світову моду, чому співпраця з брендами дається йому нелегко, а він поєднує у роботі вуличну та високу моду.  

Детальніше про випуск: 
  • Як макет лотка для яєць допоміг Сімонсу отримати перше стажування?
  • Хто з дизайнерiв, сам цього не знаючи, спонукав Рафа зайнятися модою?
  • Чому Сiмонс запрошував на покази підлітків з вулиць, а в колекціях поєднує музику та моду?
  • Яка колекція Рафа надихнула Каньє Веста на створення першої колекції Yeezy?
  • Як Сiмонс об’єднав моду та субкультури та чому одну зі своїх колекцій дизайнер вважав кінцем кар’єри?
  • З якими проблемами зiткнувся дизайнер працюючи в Dior та чому вiн вважає сучасну моду «попсовою»?
  • Чому роботу Рафа у Calvin Klein вважають одною з найменш успішних у його кар’єрі?


 Звісно ж, представляємо новий кавер для диджитал-карток Visa від ПриватБанк в Apple Pay і Google Pay. Його створила Русалія Або. Завантажуйте кавер вже зараз.

І не забувайте про те, що у кожному випуску є запитання — і це ваша можливість виграти подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Відповіді прийматимемо до 12:00 11 серпня. Правила участі — читайте тут.


Також ми визначили нового переможця, який отримає спеціальний подарунок від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa — mykola_odnosumov. Привильна відповідь на запитання з четвертого подкасту — сценічне ім’я Дональд Гловер дістав завдяки генератору рандомних псевдонімів для групи Wu-Tang Clan.

Детальніше про наші подкасти з ПриватБанк і Visa

У липні DTF Magazine разом з інноваційними партнерами ПриватБанк і Visa запустили 10-серійний подкаст-проєкт. Щосереди ми знайомимо вас із людьми, які вже стали героями сучасності. Вони змінюють правила гри та формують новий порядок денний не лише у своїй галузі, а й у сучасній культурі загалом. Стежити за ними можна в нашому спеціальному розділі — «Подкасти».

У першому випуску ми вже розповіли історію створення технологічного бренду Acronym, а у другому говорили про особистості репера Tyler, The Creator, у третьому познайомили з брендом Comme des Garçons, а в четвертому — з музикантом та актором Дональдом Гловером

Для цього проєкту ми підготували особливі кавери для диджитал-картки Visa від ПриватБанк.

Розробляючи дизайн кожної картки, наші ілюстратори орієнтувалися на конкретну тему й героя випуску. 

Але й це ще не все.

Наприкінці кожного подкасту ми ставимо одне запитання, правильна відповідь на яке допоможе вам виграти спеціальні подарунки від DTF Magazine, ПриватБанк й Visa. Усе, що вам треба зробити,— написати відповідь під постом у нашому Інстаграмі @donttakefake, де ми анонсуємо вихід відповідного епізоду, або у такому ж пості @privatbank_original. Серед авторів усіх правильних відповідей ми обираємо переможця за допомогою random.org. 

Спільний проєкт

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis