Френк Оушен може зняти дебютний фільм зі студією А24

За інформацією журналу Discussing Film, Френк Оушен веде переговори зі студією A24 («Сонцестояння», «Маяк») та продюсерською компанією 2AM про зйомки свого першого повнометражного фільму. Сценаристом та режисером проєкту виступить сам музикант

Видання пише, що робоча назва майбутньої стрічки — Philly, а зйомки можуть розпочатись цією осені в Нью-Мексико. Інших деталей поки не розголошують.

Раніше Френк Оушен вже працював зі студією A24: він написав передмову до ЛГБТ-драми Баррі Дженкінса «Місячне сяйво» (2016) та написав саундтреки до фільму Трея Шелтса «Хвилі» 2019 року.

Ні музикант, ні представники студій поки офіційно не коментували новину.

Philly може стати режисерським дебютом Оушена в кіно. У 2016 році музикант сам зрежисував візуальний альбом Endless: у 45-хвилинному ролику Френк вручну будує сходи під акомпанемент відгуків, ембієнтових вставок, семихвилинного техно-треку Вольфганга Тільманса, оди бренду Comme des Garçons, кавера на пісню фанк-групи The Isley Brothers At Your та іншої музики. 

Докладніше про кар’єру та роботи Френка Оушена читайте в нашому матеріалі (його також можна послухати у форматі подкасту):

«Як Френк Оушен записав кращий альбом десятиліття»

В серпні 2021 року Френк Оушен запустив власний бренд прикрас Homer. За словами музиканта6 він працював над ним три з половиною роки, а вибір назви пояснив так: «в ній п’ять букв і сайту з таким іменем ще не існувало».

Більше про Homer ми розповіли в нашому матеріалі.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis