Футболіста лондонського «Вест Гема» засудили до 180 годин громадських робіт за побиття кота

Окрім цього магістратський суд Темзи заборонив футболісту Куртові Зума мати котів протягом наступних пʼяти років, пише Associated Press. Окружна суддя Сьюзен Холден назвала вчинок гравця «ганебним та вартим засудження». Зума визнав себе винним за двома пунктами звинувачення у безпідставній жорстокій поведінці з тваринами 

У лютому таблоїд The Sun опублікував три відео, де Зума скидає одного зі своїх котів на підлогу, бʼє ногою, потім кидає у тварину якийсь предмет, допоки вона ховається під столом. У одному з роликів кота тримає дитина, а футболіст бʼє його по морді. Усі відео зняв та опублікував у Snapchat брат Зума.

Після оприлюднення відео активісти створили петицію з закликом до поліції Лондона та Королівського товариства з захисту тварин притягнути гравця до відповідальності. Керівництво «Вест Гему» оштрафувало Зума на «максимально можливу суму» у 340 тисяч доларів — ці гроші переказали у фонди захисту тварин.

Поліція почала розслідування стосовно Зума, а зоозахисники забрали в нього котів.

На фоні інциденту власне розслідування провела компанія adidas, з якою футболіст мав контракт. У підсумку бренд відмовився від спонсорської угоди з Зума.

 

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis