Український Vogue випустив книгу з найзнаковішими зйомками за 10 років існування

Команда Vogue UA готувала антологію з найкращими зйомками до свого 10-річчя навесні 2023 року (перший номер української версії журналу вийшов навесні 2013 року) та через війну реліз книги перенесли на 2022 рік. Її назва «9 ½ років Vogue в Україні» відсилає до «трагічних подій війни, які призупинили діяльність Vogue UA, до сьогодення, вкраденого в редакції журналу так само як у кожного українця»

«Ми дедалі дужче віримо, що голос Vogue UA гучний і творчий спосіб опору. Тож ми вирішили випустити колекційне книжкове видання-антологію під назвою 9 ½ років Vogue в Україні”, що демонструє найкраще зі створеного командою Vogue UA за десятиліття та дарує читачам можливість відчути ми завжди разом», вважає головний редактор видання Пилип Власов.

Окрім фотозйомок частиною книги стала серія есеїв від команди Vogue UA. Передмову до «9 ½ років Vogue в Україні» написала головна редакторка Vogue USA Анна Вінтур.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vogue UA (@vogue_ukraine)

У березні 2022 року редакція Vogue UA тимчасово призупинила видання друкованої версії журналу та «налаштувала свої онлайн-платформи відповідно до потреб воєнного часу».

Ціна книги  1699 гривень. Її вже можна передзамовити на сайті видання. Більшу частину коштів, отриманих з продажу книгу, редакція українського Vogue передасть київському музею Івана Гончара.

У 2020 році Vogue UA представив книгу «Ukrainian Women in Vogue». Це антологія з 60 інтервʼю та зйомок відомих українок, які ставали героїнями видання у різний час.

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis