Ларсу фон Трієру діагностували хворобу Паркінсона

Данська кінокомпанія Zentropa, заснована у 1992 році фон Трієром та продюсером Петером Ольбеком Йенсеном, оголосила про хворобу режисера, пише Variety. Також у заяві йдеться про те, що фон Трієр «почувається добре та отримує необхідне лікування, а також продовжує роботу над третім сезоном серіалу “Королівство”»

Пресслужба Zentropa також уточнила, що режисер братиме участь у промокампанії «Королівства», яка почнеться восени 2022 року. Світова премʼєра серіалу відбудеться на Венеційському кінофестивалі, який пройде з 31 серпня до 10 вересня.

«Королівство» — данський серіал, створений Ларсом фон Трієром. Шоу містить два сезони по чотири серії, які виходили у 1994 і 1997 роках.

Події серіалу розгортаються в нейрохірургічному відділенні Королівського госпіталю Копенгагена — головному госпіталі Данії, відомим під назвою «Riget». Це слово можна перекласти як перекладається як «царство» або«королівство», воно також відсилає до данського dødsriget — царства мертвих.

Персонал клініки та пацієнти госпіталю стикаються з різними суспільними й паранормальними явищами. Серед особливостей серіалу прихований гумор, жовто-коричнева колірна гамма, зернистість зображення, різка зміна кадрів і присутність двох посудомийників з синдромом Дауна, які обговорюють в деталях те, що відбувається в госпіталі, але не беруть участі у подіях шоу.

Тизер до третього сезону, який стане для шоу фінальним, представили у червні. У відео головна героїня Карен (Боділь Йоргенсен), яка страждає на сомнамбулізм, приходить до воріт Королівства, що розташовані у Королівському госпіталі Копенгагена. Саме там «зло пустило коріння, а медицина щодня бореться сама з собою».

Повна назва третього сезону — «Королівство: Вихід». Сценарій написав фон Трієр спільно з Нільсом Форзелем. Окрім Йоргенсен у серіалі знялися Девід Денчик («Сніговик», «007: Не час помирати») та Александр Скашґорд («Велика маленька брехня», «Варяг»).

Дизайн — crevv.com
Розробка — Mixis